Kanale televizive me muzikë tradicionale shqiptare.
Kanale në gjuhë të huaja si: angleze, turke etj.
Radiot më të njohura nacionale dhe ndërkombëtare.

ALBPLUS IPTV - MUSIC, SHOWS & RADIO

Ne përkujdesemi për të vegjëlit tanë, programe edukative dhe arsimore të destinuara enkas për ta

ALBPLUS IPTV - FILMA DHE LOJËRA PË FËMIJË
previous arrow
next arrow
Slider

 

AlbPlusTV – Platformë Televizive ONLINE

AlbPlusTV përfaqëson një ekip specialistësh që ofrojnë shërbime televizive. Ne sjellim eksperiencat dhe avancimet teknologjike, përmes qasjes me internet ne ofrojmë  lloj-llojshmëri të kanaleve televizive, radio, filma VOD , sport, emisione etj.

AlbPlusTV sjellë për ju mbi 500 kanale, me të cilat ju do të pasuroni hapësirën tuaj argëtuese me filmat më të ri nga kinematografia botërore, ngjarjet sportive,  informacione nga bota, vendi, kultura dhe gjithcka tjetër. Me anë të kesaj platforme qëllimi ynë është krijimi I afërsisë mes jush dhe aktualitetit të vendit tuaj nga secili cep i botës.

PAKOT AlbPlusTV

Përzgjedhni pakon e cila ju përshtatet me nevojave tuaja!

DËSHIRONI TË DINI MË SHUMË?

Mësoni më shumë rreth AlbPlusTV!

Pse të bashkëpunoni me ne?

500+ Kanale

Me mbi 500 Kanale televizive anë e mbanë botës. Televizioni juaj do të jetë më i pasur me kualitet dhe përmbajtje të përshtatshme për të gjitha ambientet dhe moshat.

Mbeshtjetje

Keni telashe? Mos u brengos! Stafi ynë i përbërë nga ekspertët ne fushat e teknologjisë, do e shëndrrojnë cdo sfidë qe ju mund ta keni në një zgjidhje të menjëhershme.

Përmbajtje HD

Ofroj vetes tuaj mundësi që të përcjellni momentet më të preferuara me pamje HD dhe 4K. Krijo ndjesinë e një pamje realistike gjatë filmit, emisionit apo sportit tuaj të preferuar.

AlbPlusTV – Jeto shqip!

Platformë e përshtatshme për IOS, Android dhe Smart TV

KONTAKTI

NA TELEFONONI
043 321 24 24

NA VIZITONI
AlbPlusTV
Neugutstrasse 66
CH – 8600 Dübendorf

NA SHKRUANI
office@albplus.tv